Objednání nových pacientů

Všeobecné informace

Vážení pacienti,

v současné době nepostačuje kapacita ortodontických ambulancí poptávce pacientů snad nikde v České republice a není tomu, bohužel, jinak ani u nás. Zájem o ortodontickou léčbu vzrostl v posledních letech nejen u dětí a dospívajících ale i u dospělých, kteří dříve takové možnosti neměli. Při snaze průběžně objednávat nové pacienty jsme se velmi brzy dostali do situace, kdy jsme mohli nabídnout termín za 1 rok nebo později, což bylo poněkud stresující a „přinejmenším nepraktické“ pro všechny zúčastněné. Systém pořadníků byl snad ještě horší a nevyhovoval už vůbec nikomu.

Objednací den

Proto jsme zvolili režim hromadného objednání vždy v jeden konkrétní, tzv. „OBJEDNACÍ DEN“. Datum nejbližšího „objednacího dne“ a všechny potřebné informace vám vždy sdělí sestřička na recepci. Každý, (bez jakéhokoliv omezení počtu), kdo v tento den zavolá nebo se dostaví osobně, bude objednán na první konzultační návštěvu.

 

Volat lze obvykle od 7.00 do 14.30 a opravdu vyhovíme všem, kdo v tento den zavolají, je jedno zda se dovolají ráno či odpoledne. Obvykle objednáme 120-150 nových pacientů a zaplníme tím naši kapacitu cca na 8-12 měsíců. V posledních letech tak obvykle máme jen jeden objednací den v roce.

Snad neobvyklé, ale zatím jsme nevymysleli lepší způsob, který by spravedlivě umožnil, jak všem skutečným zájemcům dostat se do léčby, tak i nám udržet počet pacientů, který jsme ještě schopni kvalitně ošetřit, případně dodržet objemové limity pojišťoven. Z tohoto důvodu opravdu nemůžeme objednávat nové pacienty do léčby e-mailem

ale pouze telefonicky nebo osobně.

Co mám tedy udělat?

K první, konzultační návštěvě je třeba vzít s sebou kartičku pojištěnce a doporučení k ortodontickému vyšetření vystavené vaším praktickým zubním lékařem. Ke konzultaci a informaci o možnostech ortodontické léčby se můžete objednat i na „vlastní přání“ to jest bez této žádanky, v těchto případech však zdravotní pojišťovny toto vyšetření nehradí. Dle aktuálního sazebníku stojí v současné době konzultační návštěva 500 Kč.

Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na Vás!

(+420) 606 084 986